.

SHENYIFAA Санитарни Заварување Пеперутка Вентили од не ' Рѓосувачки Челик 304 Фитинг OD51 (Спецификација : OD25)

SHENYIFAA Санитарни Заварување Пеперутка Вентили од не ' Рѓосувачки Челик 304 Фитинг OD51 (Спецификација : OD25)

DEN 518.40

Тековен
Во магацинот.

Притисни-за-поврзете дизајн обезбедува ефикасна апликација која заштедува време и пари.Име : Санитарен Заварување Пеперутка Вентили.Конекција крај : Заварување.Материјал : SS304. Големина Опсег : OD19-305. Големина Опсег : OD19-305 Standard : SMS, ISO, DIN, 3А Пакет : 1 piece If треба други големина или стандард, ве молиме контактирајте со нас слободно.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Параметри на производот