.

SHENGYANG Фитнес Активност Чекор Контра,Одење Pedometer со Lanyard, Предводена Личен Аларм, Само-Одбрана Уред за Стари лица и Деца, Назад Менгеме Pedometer

SHENGYANG Фитнес Активност Чекор Контра,Одење Pedometer со Lanyard, Предводена Личен Аларм, Само-Одбрана Уред

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Подароци : симпатична изглед е многу атрактивна, и тоа е добар подарок за жени, девојки, старите лица, пријатели, итн.Прецизно да ги следи вашите активности : Песна на вашите секојдневни активности со многу висока точност.Производ листа : Pedometer * 1 Scope на примена : Стари лица, жени, студенти, отворено sportsmen Colour : Black Specification : 80 * 29 * 16mm Usage : 1.Вежба со двете раце во одмор позиција (неблагодарна работа корисници, колички, итн.На точноста : Кога фитнес тракер се носи на рака/глуждот/зглоб, тоа може да го снимите вашиот чекори попрецизно од една нараквица. Се повлече од lanyard, се огласи аларм над 125db, се вгради и да престане. Висат на вашето тело, ќе одиме во, и започнете со броење по пет чекори.Долго притискање на копчето на предната страна од производот за да го ресетирате се избројат и да го рестартирате на пребројувањето на гласовите.Софистицирани и прецизна : Вие не може точно да ги снимате вашите активности во било која позиција, клип околу вашиот појас, висат околу вашиот врат со приложените lanyard, или стави во вашиот џеб или торба.Широк спектар на апликации : За спортски ентузијасти, можете да го користите нашите агилност брзина обука опрема за фудбал, кошарка, бејзбол, хокеј или едноставни вежби.Исто така можете да бидете со вашите деца, пријатели и семејството, така што секој може да добие здравствена и задоволство за време на вежбањето. Притиснете страна копчето"," предводени од светлината ќе светне, објавување и излегувам.

Параметри на производот

80 * 29 * 16mm :