.

Магнетни Антена База Energysaving Безжична Ecofriendly Двонасочно за Мобилни Радио со 5m Фидер Кабел за Воки Токи

Магнетни Антена База Energysaving Безжична Ecofriendly Двонасочно за Мобилни Радио со 5m Фидер Кабел за Воки

DEN 1209.60

Тековен
Во магацинот.

RG58 стандарден кабел, практични и стабилни перформанси.РГ-58 стандарден кабел, практични и стабилни перформанси.Магнетни инсталација, удобен и не е лесно да падне.На поврзување дел не е лесно да се скрши, високо квалитетни материјали и овозможува долг животен век.Тешки фидер кабел, трајни и antidamage. 5m долг кабел, ги задоволува вашите продолжен потреби, лесен за употреба и прилагодување.

Параметри на производот