.

Крпи Топло Кафе Рака Крпи Ултра Абсорбента Лице Крпи Мека Плоштадот Washcloths Јадење Крпа Плоштадот Крпа за Бања, Кујна, Спа Хотел (13X13) 1

Крпи Топло Кафе Рака Крпи Ултра Абсорбента Лице Крпи Мека Плоштадот Washcloths Јадење Крпа Плоштадот Крпа за

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Тоа Е Голем Водителка Подарок За Божиќ, Нова Година, Вечера Или на Партијата, Како Подарок За Готвење Или Печење Љубители На Денот на Мајката, Роденден Или Housewarming.Лесно Да Се Грижи - Машина Перат, Лесно Да Се Грижи И Чиста.Одличен Подарок - Топло Кафе Дизајн Крпи Ќе Натпревар Повеќето Кујна Украси.Супер Абсорбента Крпа - Лице Крпа Е Направен Од Една Единствена Микрофибер Материјал Со Висока Апсорпција На Вода, И Ќе Остане Мека По Многу За Перење И Сушење Циклуси, Светло Во Тежина И Мека Доволно.Топло Кафе Рака Крпи Големина - 13"X13", Ултра Екстра Нежно, Абсорбента И Богата Миење Крпа За Вашиот Суштинско Значење Бања Колекција.Можете Да Ги Користите Речиси Насекаде!Висат Некои И Да Ги Преземат Брзо Се Мијат Во Бањата И Ја Стави Во Вашиот Фитнес Торба Кога Ќе Се Потење.Може Да Се Користи Како Миење Текстил, Tablecloth, Ткаенина За Чистење, Исто Така, Може Да Се Користи Како Рака Крпа, Пот Крпа, Се Соочуваат Со Крпа Итн.Мулти-Цел - Крпи Може Да Се Користи Како Лице Крпи, Рачни Крпи, Бања Крпи, И Исто Така Како Јадење Крпи - Чистење На Вашиот Мебел, Кујна, Бања, Бања, Хотел, Канцеларија Или Фитнес, Внатрешен И Надворешен Спорт, Бања, Базен, Спортски, Вежбање, Итн.

Параметри на производот