.

Flasite Hoola-Обрачот Пондерираните-за-Возрасни и Деца - Губење на Тежината Пилатес Тренер Круг 27 Делови Монтажни Јазли Фитнес& Масажа на Стомакот Вежба Карики

Flasite Hoola-Обрачот Пондерираните-за-Возрасни и Деца - Губење на Тежината Пилатес Тренер Круг 27 Делови Монтажни

DEN 991.20

Тековен
Во магацинот.

【Лесен за употреба】 Smart пондерирана карики се полесно да се користи од традиционалните фитнес карики, и тие не ќе падне.За повеќе информации, можете да проверите рачно. 【Монтажни дизајн】се Состои од 27 монтажни делови, максималната половината турнеја е 152.4 cm / 60 инчи, што ги задоволува потребите на голем половината турнеја.Овие делови лесно да се размонтираат и продавница. 【2 во 1 фитнес и масажа】 пондерирана фитнес обрачот може да помогне да се задржи се вклопуваат и масажа на целото тело. 【Тивка лежишта】3 сетови од 360-степен молчи ротирачки ролки, униформа и флексибилни валање, ниско ниво на бучава, мазна лежишта. 【Применливи луѓе и Ограничувања】Погоден за сите возрасни и деца, кој сака да се направи на вежбање и телесната тежина.Пред вежбање, обезбеди остварување обрачот поврзување е направено, јаже може да се прилагоди за да се спречи губење на топката од тоа да биде премногу долг.

Параметри на производот