.

RiamxwR Храна за Миленичиња Фармацевт Покачена Двојно Мачка Куче Чинии за Храна и Вода Навалена Мачка Бавно Фидер Чаши за Мачки и Мали Кучиња Бавното Хранење Мачка Јад

RiamxwR Храна за Миленичиња Фармацевт Покачена Двојно Мачка Куче Чинии за Храна и Вода Навалена Мачка Бавно

DEN 503.28

Тековен
Во магацинот.

Бавен проток куче сад база проширува за да се спречи да биде исфрлен повеќе од домашни миленици, на дното четири страни се прикачени со анти-пропадна влошки.Постојат четири не се лизга душеци во пакет на услуги кои можат да бидат залепени на дното на садот за да се спречи сад од лизгање.

Параметри на производот