.

J. W. Winco DIN 172 Прес-Одговара Вежба Bushings, Челик, w/Прирабница, 11/16 Кол, 1/2L, 0.4 Дупка Кол. (Пакување од 5)

J. W. Winco DIN 172 Прес-Одговара Вежба Bushings, Челик, w/Прирабница, 11/16 Кол, 1/2L, 0.4 Дупка Кол. (Пакување

DEN 2410.80

Тековен
Во магацинот.

БРЕНД : J. W. Winco.СОЗДАДЕН ДУПКА СО ДИЈАМЕТАР : 0.4".ЧЕРУПКА ДОЛЖИНА : 1/2".ПРИРАБНИЦА ДОЛЖИНА : 3/16".ЧЕРУПКА ДИЈАМЕТАР : 11/16".DIN 172 сребро мат прес-одговара вежба bushings се карактеризира со тесни димензионални и positional tolerances во врска со појачани и прецизност машински површината.Како резултат на тоа, тие се погодни за исклучително универзално се користи во многу апликации.Спецификации : БРЕНД : J. W. Winco BORE ДУПКА со ДИЈАМЕТАР : 0.4"ЧЕРУПКА ДОЛЖИНА : 1/2"ПРИРАБНИЦА ДОЛЖИНА : 3/16"ЧЕРУПКА ДИЈАМЕТАР : 11/16"ПРИРАБНИЦА ДИЈАМЕТАР : 7/8"ТИП : Прес-Одговара Вежба Bushing MATERIAL : Челик.

Параметри на производот