.

Silverwala Сребро Масло Светилка (Сребро)

Silverwala Сребро Масло Светилка (Сребро)

DEN 2227.20

Тековен
Во магацинот.

Материјал Тип : 925 Sterling Silver Diya. **МАТЕРИЈАЛ : Овој дизајнер парче Diya е направен од Чисто 925 Sterling Silver со чисто сребро Слој.Сите наши производи се Доведе & Никел слободни за да се обезбеди безбедност и удобност.Silverwala 925 92.5 Sterling Silver Масло Светилка Diya Верски Храм Дома Декоративни (Сет од 2 ).

Параметри на производот