.

UAYESOK 800MHz (806-941MHz) Stubby Антена за полнење за Motorola NAF5042 8505241U06 XTS2500 XTS3000 XTS3500 XTS-5000 HT1000 HT2000 MTS2000 MTX800 MTX850 MTX838 MTX960 Воки Токи(3 Парчиња)

UAYESOK 800MHz (806-941MHz) Stubby Антена за полнење за Motorola NAF5042 8505241U06 XTS2500 XTS3000 XTS3500

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Фреквенција : 806-941 MHz,3.5 инчен Stubby Антена за полнење за Motorola Рачни двонасочна Радио.Конектор : SF тип конектор.Замена на оригиналните антена број : 8505241 U06. Stubby Антената е лесно да работат и носат.Компатибилен со радио : HT1000, HT2000, JT1000 итн MTX8000, MTX800, MTX8250, MTX8250·LS, MTX838, MTX850, MTX850 LS, Астро XTS1500, XTS5000, XTS3500, XTS2500, XTS3000 MTX9250, MTX950, MTX9000 итн, geforce GTX LTR Преносни, geforce GTX Приватност Плус Преносни итн, MT2000, MTS2000, MTXLS итн, STX, Visar, Астро Сабја итн.Пакетот вклучува : 3pcs 806-941 MHz Шунка Радио Антена.

Параметри на производот