.

Жените Средината на должината на Копчето До Дуксери Лабава Маскирани Долг Ракав V Вратот Pullover Henley Кошули Секојдневен Sweatshirt

Жените Средината на должината на Копчето До Дуксери Лабава Маскирани Долг Ракав V Вратот Pullover Henley Кошули

DEN 246.96

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Погоден за пролет, лето и есен.Големината е рачно мери, не може да биде грешка на 0.Женска дуксери и суичери направени од добро помеша материјали.ФУНКЦИЈА : Копчето до sweatshirt за жените, долг ракав, v деколте, криви полите, секојдневен лабави, уникатен pullover за вас!.ГОЛЕМИНА на : Оваа женска tees големина S-2 XL, ние ви препорачуваме тогаш се однесуваат на нашата големина на табелата пред цел, или да бараме од нашата служба за корисници, ќе одговори онлајн рок од 24 Часа.

Параметри на производот