.

Pemberly Ред 86 Плакарот Организатор со Складирање Cubbies во Селски Браун

Pemberly Ред 86 Плакарот Организатор со Складирање Cubbies во Селски Браун

DEN 483.60

Тековен
Во магацинот.

ДОБАР КВАЛИТЕТ : Направени од квалитетни ламинат честички одбор во согласност со TSCA Наслов VI.Shaker инспирирани од трим и метални рачки.Фиоките на топката-имајќи слајдови.ОРГАНИЗАЦИЈА РЕШЕНИЕ : Ова плакарот организатор е совршен за секој кој има потреба од повеќе простор опции во нивната спална соба.Еден 25" единица има 8 складирање cubbies и 4 чудни полиците со усна, на 1 страна.ДОБРО СКЛАДИРАЊЕ : 36" единица доаѓа со 2 фиксна полици (вклучувајќи база), 3 прилагодливи полиците, 2 облека прачки, и 3 фиоки.Еден 25" единица доаѓа со 2 фиксна полици (вклучувајќи база) и 3 прилагодливи полиците. 5-ГОДИШНО ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА : Внимателност на оригиналниот сопственик против дефекти во материјалите или изработката.НАПРАВЕНО ВО СЕВЕРНА АМЕРИКА : Одлична поддршка на корисниците на.Собранието се бара (2 лица).Конфигурирање на единица на вашите потреби со отстранување на некои прилагодливи полиците.Тоа е можно за да додадете 3-фиока сет 1 на 25" единици (производ број : 26163).

Параметри на производот