.

Kerastase Еликсир Ultime Oleo Complexe Возвишени Чистење Масло Шампон (За Сите Типови Коса) 1000ml/34oz

Kerastase Еликсир Ultime Oleo Complexe Возвишени Чистење Масло Шампон (За Сите Типови Коса) 1000ml/34oz

DEN 3118.80

Тековен
Во магацинот.

Испорачува emollient и anti-oxidant активни состојки за исклучителен сјај.Обезбедува влага и длабинско кондиционирање на косата без оптоварување тоа.Ја враќа цврстината на косата и штитови тоа од надворешни агресори.

Параметри на производот