.

Greneric OLYRICK 3D Лице Заградата - Внатрешна Поддршка Рамка - Прилагодлив Уво Рака Розова Додатоци - Обновливи Лице Кармин Заштитник - Возрасни Деца во 3/5 / 10 компјутери

Greneric OLYRICK 3D Лице Заградата - Внатрешна Поддршка Рамка - Прилагодлив Уво Рака Розова Додатоци - Обновливи

DEN 71.76

Тековен
Во магацинот.

Изберете го вашиот стил, комуникација лесно преку маски без подигање на вашиот глас.Погоден за СЕКОЈА СЕЗОНА употреба. ➤【ПОВЕЌЕ ПРОСТОР за ДИШЕЊЕ】маска носител е дизајниран да се вклопуваат во лицето на носот мост.➤【ВОЗРАСНИ&ДЕЦА ГОЛЕМИНА】ВОЗРАСНИ & ДЕЦА ГОЛЕМИНА, распетието и ЦВЕТ СТИЛ, WHITE&РОЗОВА, за задоволување на различните потреби. Стави на маската. ➤【БЕЗБЕДНО и ОБНОВЛИВИ МАТЕРИЈАЛ】Направени од ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ силиконски материјал, ЗДРАВО и УДОБНО, не-токсични и безопасно, не-иритирачки за кожата, перат и еднократно. ★Погодни : Тоа им помага да се избегне fogging предизвикани од носењето маска.Ако се чувствувате внатрешна поддршка рамка заградата подвижен кога вашиот носи ве молиме да користите двострано лепило лента за да го поправам во внатрешноста на маска. ➤【ДОСТАПЕН во ПАКУВАЊЕ од 3 / 5 / 10】Ние имаме различни видови на пакети во зависност од квантитетот.За првата употреба, ве молиме користете топла вода за дезинфекција и чистење тоа. ➤【SAVER ЗА ШМИНКА】НИКОГАШ НЕ СЕ ГРИЖИТЕ ЗА ВАШАТА ШМИНКА^^!OLYRICK маска за внатрешна поддршка е во можност да го заштитите вашиот Кармин од се бришејќи, помагајќи ти да се задржи вашата нежна шминка.Како да го Користите : Чекор 1. Се прилагоди на позицијата на заградата да се направи тоа се вклопуваат совршено лице.Име на производ : Внатрешна Поддршка Големината на Рамката : Возрасни / Деца Стил : Крос / Цвет Боја : Бела / Розова Карактеристики: ★Дише : Лицето Заградата го користат само за еднократна употреба маска, помагајќи работат подобро и дише слободно.

Параметри на производот