.

Solia PS30469 Кварц Фах Капак, 14-19/32 Должина x 11-25/64 Ширина x 1-11/16 Висина, Транспарентен (Случај на 25)

Solia PS30469 Кварц Фах Капак, 14-19/32 Должина x 11-25/64 Ширина x 1-11/16 Висина, Транспарентен (Случај на

DEN 217.68

Тековен
Во магацинот.

Кварц фах капак.Congelable, што значи погодна за замрзнување.Топлина толеранција : може да издржи температура меѓу 0 и 158 Степени Целзиусови.Совршен капак за Solia Кварц фах 14-Инчи од 9,2-Инчи.Мерки 14-19/32-инчи должина од 11-25/64-инчи ширина од 1-11/16-инчи висина.Solia кварц фах капак.Овие капаците се направени за да се покријат храна на кварц послужавник.Овој производ е рециклираат.Топлина толеранција : може да издржи температура меѓу 0 до 158 степени Ф Транспарентен боја.Мерки 14-19/32-инчи должина од 11-25/64-инчи ширина од 1-11/16-инчи висина.

Параметри на производот