.

MUOOUM Фламинго Розова Љубов Семејство Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција Патент Повик за Патување Ранци

MUOOUM Фламинго Розова Љубов Семејство Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција

DEN 1055.76

Тековен
Во магацинот.

- Може да се користи како туристички ранец или како една рачна ташна. - Задоволни Одмор Подарок Избор.Ви благодариме!. - Вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Димензии 11 (L) x 7.Пакет Содржина : 1 * Пелена Ранец Карактеристики На Производот - Патент Затворање.Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Ние го цениме секој клиент и секоја цел што е важно за нас и ние ќе ви помогнат да се реши тоа активно. - Лесно да се чистат и Издржливи.Било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт. - Дозволете мало отстапување за мерни податоци.Со само едно копче што може да се заклучи и на горниот дел се справува да се откажам торба во склопот на шетач, и со поместена назад ремени, тоа докажува идеален за бебето се грижат за време на патување.Прилагодливи рамо, рака Поместена засилен рамо, рака, Удобно и Дише, Лесен за носење, Без притисок на рамениците.

Параметри на производот