.

PDGJG Празник Перики Розова Тебе Долга Кадрава Коса Перика Дами Cosplay Перика Постави Висока Температура Жица

PDGJG Празник Перики Розова Тебе Долга Кадрава Коса Перика Дами Cosplay Перика Постави Висока Температура Жица

DEN 7409.76

Тековен
Во магацинот.

Сомот Удобност Перика Зафат Бенд.Природни синтетички влакна : текстура на Косата е добар, мека на допир, природни и lifelike.Ве молиме имајте во предвид : сите перики ќе се намали малку, особено кога ќе ги носи за прв пат, што е нормално.Прирачник за внатрешна нето : дише дизајн, одлична изработка, удобен за носење.Прирачник за внатрешна нето : дише дизајн, одлична изработка, удобен за носење.Се зголеми нето : 100% дише зголеми нето, полн со еластичност и силна лепливоста.Природни синтетички влакна : текстура на Косата е добар, мека на допир, природни и lifelike.Постои и копче за прилагодување на главата обемот на двете страни на нето капа, кои можат да се прилагодат на различни глава големини.Губење на материјал : висока температура жица Погоден за тонот на кожата : природни тонот на кожата Погоден за лицето форма : било лицето форма Соодветна за публиката : Ladies Color : мешана боја Може да се топла боење : не топла боење Интранет големина : 21.5 inches Packing : 1x Перика Само содржината на погоре пакет, а не на други производи.На дозволената грешка мерење е+/- 1-3cm.Прилагодливи стигнале тока : големина може да се прилагоди.Многу погоден за секојдневна употреба, концерти, темата партии, ноќта на Вештерките, играње на улоги, итн.

Параметри на производот