.

Шминка Четка Еден Шминка Четка Меша/Контура/Образ Blusher Прав Сектор Мека Четка Фан Четка Фондацијата Четки Сочинуваат Алатка

Шминка Четка Еден Шминка Четка Меша/Контура/Образ Blusher Прав Сектор Мека Четка Фан Четка Фондацијата Четки

DEN 583.20

Тековен
Во магацинот.

Предмет Тип : Шминка Четка.Четка Материјали : НАЈЛОН.Се користи Со : ФОНДАЦИЈА.Број на модел : Фан Четка Фондацијата Brushes Size : 18*0.7*0.7 cm Quantity : 1 pc Handle Материјал : Wood Material : најлон коса,дрво рачка,алуминиумска цевка.

Параметри на производот