.

TecUnite 30 Парчиња Multicolor Пластични Цвет Главата Жица Јамка Игла Threader со Јасни Кутија

TecUnite 30 Парчиња Multicolor Пластични Цвет Главата Жица Јамка Игла Threader со Јасни Кутија

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Тема водич алатка : погоден за провира и рачно и машински игли; Мека жица јамка, лесно да се оди преку повеќето видови на игла око дупки; Лесен за употреба и помош DIY вашиот шиење.Провира помошник : оваа мала направа прави провира игла многу полесно кога видот не е толку добра како порано, корисни за луѓе кои имаат проблеми во провира.Со кутија за складирање : погодно за чување игла threaders и чувајте ги на место, тогаш не треба да се најде еден насекаде кога ви треба.Цвет раководител : за 0.9 инч во дијаметар, соодветна големина за лесно да се одржи од вашиот палец и forefinger; Светли бои се направи игла провира алатка лесно да се види; Забелешка : секоја боја е количина може да испрати по случаен избор.Количина : 30 парчиња, од игла threaders, може да се стави во различни места за практично користење или да испратите некои на вашите пријатели.

Параметри на производот