.

95-100 Галон Голема Црна Ѓубре Може да Облоги, (Огромен 25 Случај w/Врски) крупните Тешки Кеси Ѓубре, 90 Литри, 95 Галон, 96 Литри, 100 Литри Кеси Ѓубре

95-100 Галон Голема Црна Ѓубре Може да Облоги, (Огромен 25 Случај w/Врски) крупните Тешки Кеси Ѓубре, 90 Литри,

DEN 623.28

Тековен
Во магацинот.

Обидете се овие црни пластични вреќи со Veska денес и искуство разликата на користење на висок квалитет, кеси ѓубре.ДРЖИ корпата за ЃУБРЕ 100% ЧИСТА Ѓубре торба облоги обезбедува може ќе остане целосно чистење внатре.Дворот отпад, вреќи и се познати на солза лесно, но Veska високи ѓубре кеси се дебели доволно да остане запечатена.

Параметри на производот