.

ibasenice Екран Зголемувачот со Мобилен Телефон Стојат Телефон Засилувач Проектор за Филмови и Видео Игри

ibasenice Екран Зголемувачот со Мобилен Телефон Стојат Телефон Засилувач Проектор за Филмови и Видео Игри

DEN 1862.40

Тековен
Во магацинот.

- Висок квалитет на пластичен материјал, безбедно, токсични - слободни и невкусна, се чувствуваат слободни да го користите. - Мобилен телефон носителот може да се прилагоди и фиксно.Карактеристики - Боја : Црна.мобилен телефон филм засилувач Зголемување на екранот на телефонот 2 - 3 пати, ќе се обезбеди висока дефиниција слика. - Со овој телефон екран засилувач, направи да се види видео и да играат игри на леснотија.Лесен, лесно може да се земе тоа каде и да одите.телефон екран засилувач добар подарок за вашите пријатели, семејство и повеќе. - Материјал : ABS+ Акрилик.Компатибилен за сите мобилни телефони.Таа користи сина леќа, бојата е исклучителна, побогати, ги штити очите, цел екран надградба пробив, може да се величаат 2 - 3 пати, 360 - степен опкружувачки звук.Опис Овој мобилен телефон екран засилувач е направен од високо - квалитетни материјали, безбедно, токсични - бесплатно, и невкусна.телефон видео зголемувачот Бесплатно ќе раце и не треба да го држите телефонот додека гледањето филмови. - High - definition оптичка леќа magnifies екранот на телефонот 2 - 3 пати и сликата е јасен и гласен. - 12 - инчен голем екран, синхронизирани мобилен телефон со екран на репродукцијата, три - димензионални и јасна слика со текстура, нежни бои, богата екран слики.екран зголемувачот засилувач Овој објект е направен од премиум материјали, може да се користи за подолг рок. Големина На : Околу 25.

Параметри на производот