.

CHENGBEI 18pcs Двојно Близнак Игли Игли со Автоматско Игла Threader за Машина за Шиење

CHENGBEI 18pcs Двојно Близнак Игли Игли со Автоматско Игла Threader за Машина за Шиење

DEN 1048.80

Тековен
Во магацинот.

100% сосема нов и висок quality Features : Овој пакет вклучува 18 парчиња близнак игли игли, 1 парче автоматско игла threader, твин игли се во 3 различни големина, 2mm/3мм/4mm, 6 парчиња за секоја големина. ♡Идеален додаток за повеќето апарати за домаќинство машина за шиење, кои се компатибилни со Пејачот, Брат, Janome, и повеќе, правење на вашиот шиење работат повеќе погодно.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 18 х Двојно Близнак Needles1 x Автоматски Игла Threader(други додатоци демо на сликата не е вклучен!).Идеален додаток за повеќето апарати за домаќинство машина за шиење, кои се компатибилни со Пејачот, Брат,Janome, и повеќе, правење на вашиот шиење работат повеќе погодно.Карактеристики : Материјал : Plastic Twin Игли Големина : прибл.

Параметри на производот