.

Carlisle 024003 Карли Пластични Аглеста Облекување Ladle, 0.75 оз, Црна

Carlisle 024003 Карли Пластични Аглеста Облекување Ladle, 0.75 оз, Црна

DEN 129.36

Тековен
Во магацинот.

Ladle за мерење и фрлаат преливи, сосови и друга храна.Изработени од поликарбонат за отпорност на детергент, дамки, киселини, и кршење.Spouts на двете страни на сад за фрлаат од двете страни.Машина за миење садови-безбедно.Ги исполнува nsf international/ansi стандард 2 за храна опрема.Големина : 10.5" | Стил : 1 Пакет | Боја : Црна.

Параметри на производот