.

7-10 Галон Светло Должност Wastebasket Ѓубре Кеси (100, 10 Литри (Одговара на 7 Литри и Помали Контејнери))

7-10 Галон Светло Должност Wastebasket Ѓубре Кеси (100, 10 Литри (Одговара на 7 Литри и Помали Контејнери))

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Стандардни Канцелариски Wastebasket Торба - (7-10) галон торба е доволно голема за повеќето канцеларија ѓубре лименки.Кујна, Бања и Спална соба Ѓубре - Одлична за употреба околу куќата со 7 литри или помала ѓубре лименки.Економичен Избор - Идеален за лесни ѓубре каде тешки торба е непотребно.Две Ролни од 50 Кеси - Ги кеси во близина на две различни соби за погодност.Работи и како пелена располагање торба и им помага на контрола мирис.Објектот Пакет Количина : 100 | Стил : 7-10 Галон (Одговара На 7 Литри И Помали Контејнери).

Параметри на производот