.

XIANMU 160 Смета 0.5 Литри Ѓубре Кеси Мали Кеси Ѓубре 8 Бои Автомобил Ѓубре Торба Милениче Ѓубре Кеса Ѓубре Може да Облоги за Домашната Канцеларија Кујна Мала Големина Ко?

XIANMU 160 Смета 0.5 Литри Ѓубре Кеси Мали Кеси Ѓубре 8 Бои Автомобил Ѓубре Торба Милениче Ѓубре Кеса Ѓубре

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Пакетот Вклучува 160 брои 0.5 литри ѓубре кеси, 8 ролни се спакувани заедно, 20 отпад бин кеси по ролна. 8 различни бои вклучуваат црвена, розова, црвена роза, портокалова, зелена, сина, виолетова и црна, погодно да се класифицираат ѓубре или да направи вашиот DIY уметност.Практична мала големина ѓубре кеси одговара за мали ѓубре лименки, торба големина е 8.7 x 11.4 инчи, Идеален за самостојна употреба или за десктоп ѓубре, канцеларија, се јаде грицки, итн.Направен од чисто ЈП материјал без мирис, издржлив и силен за да се спречи rips, солзи и пневматиците.Широко се користи во канцеларија, кујна, дневна соба, спална соба, бања, можете да ги користите било каде ви се допаѓа, ги користеле како домашно милениче ѓубре торба, автомобил ѓубре кеса или да го применуваат за бебе пелена отпад.Материјал : Чиста ЈП Материјал Големина : 8.7 x 11.4 инчи. 20 облоги по тркалаат, 8 ролни се спакувани заедно, 160 бин облоги вкупно.Лесно да се затвори и да се носи, течење доказ дизајн, да ги задржи вашите раце се чисти, совршен за спалната соба, кујна, дневна соба, купатило, итн.Погодни за употреба во бања, спална соба, дневна соба, канцеларија и чистење домашно милениче отпадоци и бебе пелени.

Параметри на производот