.

Тешки Црни Кеси Ѓубре – 95 Галон Ѓубре Може да Лагер за Ѓубре, Складирање, Двор Отпад, Изградба и Комерцијална Употреба - 1.2 Мили Дебели 61 х 68 со 30 Гума Бендови од стран

Тешки Црни Кеси Ѓубре – 95 Галон Ѓубре Може да Лагер за Ѓубре, Складирање, Двор Отпад, Изградба и Комерцијална

DEN 1359.12

Тековен
Во магацинот.

Нашите солза-отпорни домаќинство ѓубре кеси се направи тешко, да се одржи голем број на објекти и да останат непроменети, без разлика каков вид на неред живот фрла во вас.ЕКСТРА-СИЛНА тешка категорија ПЛАСТИЧНИ : Овие индустриски одделение црни кеси за отпадоци се направени за да се држи до најтешките домашни задачи.

Параметри на производот