.

ASSMANN Електронски Assmann Кабел DVI-D 24+1 Dual Link M/M 2m црна

ASSMANN Електронски Assmann Кабел DVI-D 24+1 Dual Link M/M 2m црна

DEN 415.68

Тековен
Во магацинот.

ASSMANN Електронски АК-320101-020-S DVI кабел 2 m DVI-D Црна,Никел. 4016032298311. АК-320101-020-С. DVI Кабли.ASSMANN Електронски АК-320101-020-S. должина на Кабел : 2 m, Конектор 1 : DVI-D, Конектор 2 : DVI-D. Пакет тип : bag This дигитални, Full HD погоден DVI кабел (Dual Link), се користи за да се поврзете со аудио/видео опрема со DVI(24+1) интерфејс, како што се КОМПЈУТЕР, лаптоп, монитор, ТВ или проектор, на пример.

Параметри на производот