.

Цветни Птица Туш Завеса Hummingbird Птица Розова Цвет Акварел Уметност Свежи Градинарски Растенија Ткаенина Завеса Поставува со Куки,Виолетова Зелена Теал

Цветни Птица Туш Завеса Hummingbird Птица Розова Цвет Акварел Уметност Свежи Градинарски Растенија Ткаенина

DEN 1672.80

Тековен
Во магацинот.

ДИЗАЈН : Тоа е повеќе од туш завеса, со исклучителна жив модел дизајн, тоа е, исто така, уметност, тоа може да заличи на вашиот простор, додадете повеќе боја на вашиот досадна бања простор, и го направи вашиот ден.МАТЕРИЈАЛ и ГОЛЕМИНА на : Полиестер ткаенини, 60 инчи висок x 70 инчи широка,10 слободни пластични куки.големина на моделот може да се прилагоди,сигурни да ги собере најмногу кади и туш тезги, ве молиме изберете ја точната големина по ваша потреба.КАРАКТЕРИСТИКИ : Држи вода во туш,Вода глајд модели исклучување,блок јавните и се чува во затворен простор сува.да не се види преку,лесно се грижи,моделот е жив и издржливи, тоа нема да избледи дури и по години користење.МУЛТИ УПОТРЕБА : Бања туш завеса,бања оркестарот,бања прибор,тоалет украс за домот,децата бања,гостинската соба,camper,RV,ученичкиот дом,училиште,хотел;исто така, може да се користи како tapestry,фото позадина,партија позадина,тоа исто така може да биде подарок им даде на вашето семејство, родители или пријатели.SERVICE : Ако имате било какви прашања по добивањето на производ, ве молиме контактирајте ме во време, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви помогне да се справи со вашиот проблем што е можно побрзо.

Параметри на производот