.

Ангажирање Трки Алекс Bowman Боја Хром 2021 Сојузник Diecast Автомобил 1:24 Скала

Ангажирање Трки Алекс Bowman Боја Хром 2021 Сојузник Diecast Автомобил 1:24 Скала

DEN 2159.76

Тековен
Во магацинот.

Алекс е 2021 Сојузник Боја Шема.Произведени во Боја, Хром Финиш.Diecast Метално Тело.Мерки Околу 8" x 3" x 2".Тежи 2 кг.Алекс е 2021 Сојузник Боја Шема Произведени во Боја, Хром Финиш Diecast Метално Тело Производителот-Специфични Тело Отворање на Хаубата Затворени Багажникот Отворање на Покривот Клапи Poseable Тркала Детални Мотор Ткаенина Прозорец Нето Насликани Шасија Детали Целосно Украсена DIN Видливи Преку Задниот Прозорец Спакувани во Возач-Брендирани Декорирани Прозорец Кутија Мерки Околу 8" x 3" x 2" Тежи 2 кг.

Параметри на производот