.

2 Парчиња Bodkin Игли Threader Пинцети Вметнете Еластична Лента за Лесно Вметнување во Црева за Шиење Алатки

2 Парчиња Bodkin Игли Threader Пинцети Вметнете Еластична Лента за Лесно Вметнување во Црева за Шиење Алатки

DEN 1771.20

Тековен
Во магацинот.

2 парчиња Лесно се Повлече Bodkin Threader Пинцети Машина за Шиење помош на пинцета.Пинцети имаат посебни заби кои зафат безбедно и се одржуваат тесни со лизгачки прстен.Со алатка која лесно и брзо стисок на еластична лента, drawstrings и cording.Лесен-за-тема око, го прави овој bodkin идеален за провира претходно биле вклучени и декоративни скратува.Добредојдовте да контактирате со нас пред или по купувањето.нашите топли & одговорна услуга на клиентите секогаш ќе бидат тука за вас.Опис : 2 вида threader поставете ја зграпчува еластична држи безбедно додека подготвени за ослободување.Пинцети имаат посебни заби кои зафат безбедно и се одржуваат тесни со лизгачки прстен.Лесно и брзо стисок на еластична лента, drawstrings и cording, итн.Одличен додаток за шиење занает проект.Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Specification : Боја : Како picture Length на големо : Прибл. 8.5 cm / 3.35 inch Length на мали : Прибл. 6.5 см / 2.56 inch Package Вклучува : Поставување на 2 Парчиња Bodkins Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Параметри на производот