.

2 Пакет за Денот на Вљубените Куче Јака Прилагодливи Тешки Најлон Празник Милениче Јаки Црвена и Розова Мали, Средни и Големи

2 Пакет за Денот на Вљубените Куче Јака Прилагодливи Тешки Најлон Празник Милениче Јаки Црвена и Розова Мали,

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Големина на Мал : Јака прилагодливи од 9.8" да 15.7", 3/5" во ширина, погоден за мали до средни кучиња.Ве молиме мерка вашето куче вратот дебелина, со мека мерење лента пред да нарачате.Квалитет на Материјалот : Направен од силна уште флексибилни и мека полиестер материјал.Ќе не боли на вашето домашно милениче е вратот, удобно и мека да се носат и лесно да се мијат и чистат.Валентин Дизајн : љубовно писмо и "стрела низ срцето" шема во јака црвена, "Слободен Бакнежи" писмо и црвени усни шема во јака розова.Повеќе Побезбедно : Пластичен клип затворање и тешки Д-прстени се дизајнирани за дополнителна безбедност.На рака може да се прилагоди за соодветна големина за вашите кучиња да го подобрува издржливост.Совршен Подарок : ќе добиете 1 црвена и 1 јака розова во еден пакет, погоден за доаѓањето Денот на Вљубените!И тоа е, исто така, совршен подарок за вашиот пријател, кој има кучиња.

Параметри на производот