.

Lorell Multitask Стол, Црна

Lorell Multitask Стол, Црна

DEN 2936.88

Тековен
Во магацинот.

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Микрофибер.Издржливи shellback и седиште база обезбеди чиста мазни линии.Прилагодливи назад дава поддршка каде што е потребно.Хром footring е прилагодлива висина.Максимален Капацитет : 250 lb.Издржливи shellback и седиште база обезбеди чиста мазни линии.Прилагодливи назад дава поддршка каде што е потребно.Хром нога прстен е прилагодлива висина.Лиен седиште и назад нудат удобно седење во текот на целиот ден.Издржливи школка назад и седиште база обезбеди чиста, мазна линии.Прилагодливи назад дава поддршка каде што е потребно.Прилагодливи нога прстен accommodates повеќето корисници.Пневматски седиште-висина на вредноста овозможува пријатно за седење на различни пунктови.Боја : Црна.

Параметри на производот