.

OEEAU Сомот Бар Столици Поставени на 4, Counter Висина Стол за Лентата со Ticken Тапациран Копчето Tufted Оркестарот, Цврсти Дрвени Влакна, Хром Nailhead Трим, Слободно Стил Бар Стол

OEEAU Сомот Бар Столици Поставени на 4, Counter Висина Стол за Лентата со Ticken Тапациран Копчето Tufted Оркестарот,

DEN 13439.76

Тековен
Во магацинот.

Темно сина и сива може да бидат адаптирани за повеќето декорација стилови и може да бидат уредени во барови, нови куќи, ресторани или хотели.Ова е модерна и напредна стил на дизајн.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Пакетот вклучува алатки и задолжителни инструкции за инсталација. ????[Модерен Дизајн] модерните tufted дизајн е исти со ноктите на главата трим околу бар стол.Ова е модерна и напредна стил на дизајн.Научни модуларен дизајн може да се користи нормално со едноставна инсталација.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден. ????[Висока густина ткаенина поместена перница] повик стил counter висина бар стол е направен од високо-густина кадифени ткаенини.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Модерната tufted дизајн е исти со ноктите на главата трим околу бар стол.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Топлиот ткаенина на 280g/м2 е многу поголем од 180-220g/м2 на други столици.Подебели пена соочи се обезбедува супериорни во однос на допир и пријатно искуство.Донесувањето на поинаква атмосфера во вашата соба е практичен и убави избор. ????[Цврсто дрво нога рамка] Одмор стил counter висина бар столица рамка е направен од високо-квалитет цврсто дрво.План започнува на датумот на купувањето.Топлиот ткаенина на 280g/м2 е многу поголем од 180-220g/м2 на други столици.Вкупна висина : 41.Перница : 17.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.

Параметри на производот