.

Ferris Државата Bulldogs HBS Црвено Винил Лизга Над Бар Столица Седиште Перница Маска

Ferris Државата Bulldogs HBS Црвено Винил Лизга Над Бар Столица Седиште Перница Маска

DEN 1214.40

Тековен
Во магацинот.

Овој предмет е дизајниран & направени да нарачате од Холандија Бар Столица Компанија.Опфаќа Бар Столица Места Мерење До 14" во Дијаметар и 4" Дебела. **Холандија Бар Столица Компанија наплатува 20% restocking надомест за каква било размена и/или се враќа.Екран испечатени на седиште перница е Ferris Државата Bulldogs лого.Официјално Лиценцирани Производ.Врвен Квалитет На Најдобрите Комерцијални Одделение Винил Бар Столица Седиште Капак.Поклопецот се Лизга Над Постојните Перница и се Одржува во Место со Еластична Бенд.Совршен начин да се поддржи вашиот тим и да се направи вашиот стар столче седишта нови повторно!.Врвен Квалитет На Винил Еластична Бенд Бар Столица Седиште Перница Капак.Совршен начин да спорт на вашиот тим и ревитализација на оние стари столче опфаќа!Бренд нови со ознаки. 100% Автентични.

Параметри на производот