.

PBFairyy Најлон Бендови Компатибилен со Fitbit Luxe, Прилагодлив Дише Ткаенина Спорт Ремени Мека Замена Самостојна Јамка Wristband за Fitbit Luxe Фитнес и Wellness Tracker за Жени Мажи

PBFairyy Најлон Бендови Компатибилен со Fitbit Luxe, Прилагодлив Дише Ткаенина Спорт Ремени Мека Замена Самостојна

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Силна stickiness, нема потреба да се грижите за испаѓање, Без иритација на кожата.Погоден за врвка за околу големината 6.Без разлика дали тоа е секојдневна употреба или спортски носат, тоа може да се облекуваат вашиот smart watch совршено.Ткаенината е мазна и дише, и нема да предизвика иритација на кожата.Ние се обезбеди 100% наплата или замена Ако постои незадоволство со производот во рок од 12 месеци. [Високо-квалитетни Материјали] Нашите бендови се направени од високо-квалитет најлон материјал, тие се две-тон помеша занает предиво може да се гарантира дека е мека кога допирање и не е лесно да се скрши. [Совршен Подарок] На дише најлон рака ние дизајниран за Fitbit Luxe е исклучителна подароци.Уникатната изработка нагласува убавината и модата на рака стил, и да ви даде меки, лесни носи искуство.Тоа е многу погодна како подарок за роденден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ, денот на Благодарноста, итн.Може да се најде еден кој ви одговара од повеќе бои.Постојат различни бои да се избере, погоден за повеќе наврати да се грижиме за вашето расположение.3" (160mm-210mm). [Одличен Дизајн] Следејќи го трендот, постојат повеќе Велкро ленти во прилог на рака да се направи повеќе рафинирано и полесно да се прилагоди.

Параметри на производот