.

Hoooh Мат Црна Бања Пешкир Прстен SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рака Крпа Држачот за Бања Ѕид Монтирани, D101-Б.К.

Hoooh Мат Црна Бања Пешкир Прстен SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рака Крпа Држачот за Бања Ѕид Монтирани,

DEN 405.60

Тековен
Во магацинот.

СИТЕ МЕТАЛ - Направен од 100% од не ' рѓосувачки челик, трајни и rustproof, исклучителен квалитет обезбедува години на сигурност и издржливост.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ & SMART БОЈА - Нашите крпа прстени е МАТ ЦРНА заврши, површината е мазна и нежна, лесно да се чисти, и тој нуди зголемена визуелна жалба, што го прави класична прилог на секоја бања.ЕЛЕГАНТНИ КРУГ ЕЛЕМЕНТИ - Класичен плоштадот & круг стил, затворање дизајн може да го запре објекти падне, поголема безбедност од отворен страна.Натпреварите на нашата бања модерна тела убаво.ЧИСТЕЊЕ - Виси рака крпи, fingertip крпи до мијалникот, може правилно да се исуши вашите раце, без да се фрли вашата рака е вода во подот, пешкир прстен остава доволно простор за влажни крпи да се суши брзо.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Сокриени завртки дизајн.Неее, НЕМА собрание е потребно, Harware пакет се вклучени.Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници.

Параметри на производот