.

2 (6 пакети) на Berkley Jensen Дополнителна Удобност Забен Конец

2 (6 пакети) на Berkley Jensen Дополнителна Удобност Забен Конец

DEN 697.92

Тековен
Во магацинот.

Помага во отстранување на плак и да се спречи гингивит.Отстранување на плак и да се спречи гингивит со екстра-удобност забен конец од Berkley Jensen.Нане-зачинет конец слајдови лесно помеѓу забите и се уништи-отпорни.Секој сад има 143' на конец.Карактеристики на производот : Помага во отстранување на плак и да се спречи гингивит Слајдови лесно помеѓу забите Уништи-отпорни Екстра-пријател на непцата Нане-зачинет Вклучува 6 flosses.

Параметри на производот