.

BOENLE Туш Завеса Куче и Знамето на САД Водоотпорен Материјал Бања Туш Завеса Сет со 12 Куки, 72 x 72 инчен

BOENLE Туш Завеса Куче и Знамето на САД Водоотпорен Материјал Бања Туш Завеса Сет со 12 Куки, 72 x 72 инчен

DEN 671.76

Тековен
Во магацинот.

Издржлив Материјал : Постојат 72 x 72 инчи, 60 x 72 инчи, две големини за вашиот избор.Заштити Приватноста : На завеса за бања прозорец со ниско ниво на транспарентност може да се заштити вашата приватност, добар бања завеса помага во одвојување wets и суши, и заштита на приватноста.Ние, исто така, ја прифати клиент прилагодување, на пример, вашите омилени слики, ние ќе се печати и да го направи тоа за вас.Лесен за Чистење : Машина/рака мие со ладна вода; се исуши, не кајгана или сува.Тоа може да се користи во бањи, станови, апартмани, condos, хотели, campers, ученичките домови, спортски сали, убавина нега бизниси, и секаде на друго место.Туш Завеса за Bathroom Product Details Material : полиестер, Водоотпорен fabric Size : 72 x 72 инчи, 60 x 72 inches Feature : Водоотпорен, брз-сува, трајни, персоналните, ниска transparency Package се Вклучени : 1 КОМПЈУТЕР туш завеса + 12 КОМПЈУТЕРИ C-форма rings Pattern : Дедо Мраз, елка, Божиќ венец, мачка, куче, елени, пингвин, ирваси, снешко, кардиналот птица, и др.Повеќе за Употреба : Нашата единствена туш завеси може да се користи во бања, стан, ученичкиот дом, хотел, camper, училиште за капење, спортски клуб, фитнес, убавина, нега на бизнис, и секаде на друго место.Обрасците се печатат со користење на 3 D дигитални принтери, кој може да одговара на истите модели со други внатрешни декорации.Лесен за Користење : C-во облик на куки и засилен метал buttonhole дизајн овозможува долго бања туш завеса кука да се влечат по волја да го продолжи работниот век на туш завеса.

Параметри на производот