.

MightySkins Кожата Компатибилен со Sony PS4 Контролер - Мексиканската Знаме | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промен?

MightySkins Кожата Компатибилен со Sony PS4 Контролер - Мексиканската Знаме | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил

DEN 1646.40

Тековен
Во магацинот.

ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : Ставање вашите Силни Кожата на вашето PS4 Контролер е супер лесно благодарение на неговата патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНД : Прикажи ги исклучите вашиот уникатен стил со Силни Кожи за вашиот Sony PS4 Контролер!Не ми се допаѓа Мексиканската Знаме на кожата?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите PS4 Контролер ќе биде единствен што ќе се!.Дали Сакате на Вашиот Sony PS4 Контролер Да Изгледаат Различно Од Останатите?Ти си во право место, бидејќи имаме токму она што го барате!Оваа Мексиканската Знаме на кожата е совршен начин да се покаже исклучите вашиот стил!Или со стотици други Силни Кожи дизајни, можете да бидете сигурни дека да се најде еден кој ќе ви се допаднат, и која ќе ви ја покаже исклучите вашиот уникатен стил!Дали Сакате Да го Заштитите Вашиот PS4 Контролер?Со Силни Кожи вашиот PS4 Контролер е заштитена од гребење, dings, прашина, прсти, и ја носат и солза на секојдневна употреба!Покријте ја PS4 Контролер со една убава, стилски decal кожата и чувајте го заштитени во исто време!Лесно да се примени, и лесно да се отстрани без било леплива остатоци!Направете ја вашата омилена опрема изгледаат како нови, и да се издвоите од толпата!Цел Со Доверба - Задоволство !Силен Кожи се издржливи, сигурен, направени во нашата држава-of-the-art производство објект во U.ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!.

Параметри на производот