.

Зевс Studs Лав Голем Куче Играчка, 375 г

Зевс Studs Лав Голем Куче Играчка, 375 г

DEN 929.52

Тековен
Во магацинот.

Куче играчка со squeaker за дополнителна забава.Здрав најлон и textilene ткаенини.Издржлив, но сепак нежно на вашето куче е устата.Зевс Growlers ви обезбеди со тешки карактери и тешки материјали, во комбинација да ја испорача единствена куче играчка која е доволно силна за да се справи со сите тешки и собори те сакам куче може да се даде.Зевс Growlers се силни, но сепак нежно на вашето куче е устата.

Параметри на производот