.

eJiasu Целосна Замена на Делови Домување Школка Пакет Замена за ГБС Момче Боја Школка(Проѕирна Црна Случај со Леќите и Шрафцигер)

eJiasu Целосна Замена на Делови Домување Школка Пакет Замена за ГБС Момче Боја Школка(Проѕирна Црна Случај со

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

ГТЦ школка го замени вашиот оштетен или неисправни оригинални школка, го прави да изгледа новиот цело време.Големо момче боја домување Школка Случај за Вашиот ГБС Игра Момче Боја.Различни бои момче боја школка за избор.e Jiasu 100% квалитет загарантирана, тестирани еден по еден пред превозот, Можете да изберете различни замена игра модни додатоци од e Jiasu.Момче боја замена школка доаѓа со новиот објектив екран покрие и со шрафцигер и проводници подлога.

Параметри на производот