.

Youanshanghang Алатки за reparing JF-8124 7 во 1 Поправка Алатка во Собата за паметни телефони,Стручни и Практични, Компактен и Пренослив

Youanshanghang Алатки за reparing JF-8124 7 во 1 Поправка Алатка во Собата за паметни телефони,Стручни и Практични,

DEN 2289.60

Тековен
Во магацинот.

JF-8124 7 во 1 Поправка Алатка во Собата за паметни телефони. 1. Тоа е направен од високо квалитетен материјал за да се осигура нејзината безбедност, сигурност и ефикасност 2. Компактен дизајн и лесна 3. Екстремно издржлива и корисна 4. Високо ефикасен и сигурен за користење 5. Пакетот вклучува : -1 x Отворање изберете -1 x Вшмукување чаша -1 x Torx T5 шрафцигер -1 x Слот 1.5 шрафцигер -1 x Крстот 1.5 шрафцигер -1 x Torx T6 шрафцигер-1 x Pentalobe 0.8 шрафцигер.

Параметри на производот