.

SYHML-ПРОДАВНИЦА Касети Малтер Пиштол 9 Прирачник Коноп Кертриџ Пиштол

SYHML-ПРОДАВНИЦА Касети Малтер Пиштол 9 Прирачник Коноп Кертриџ Пиштол

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

Направени од високо квалитетни пластични и нерѓосувачки челик род, трајни производи за употреба, се справи со дизајн е лесен за употреба, цврсти и издржливи.Дршката површина има анти-лизга третман, контрола е удобно.Лесно да се расклопување и чистење.Совет : ве Молиме исплакнете со вода пред цемент кашеста маса има сушени, па како не, да остане во пиштол тело.алуминиумско буре лесно се справува со високо сили.Барел ротира за маневрирање во тесна агли.КОНОП GUNGun телото е направено од алуминиум легура на челик,се повеќе издржливи.Цинк легура се справи со е агилност и фирма.Централната превозот род,добра кочница.Ако не сте задоволни со предмети за било која причина, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Почитувани customers The проценува време на испорака за нашите производи е од 7 до 21 ден.Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, very Your задоволство ни прави последните сакате, јас ви посакувам среќен шопинг.

Параметри на производот