.

Sportneer Мускулите Ролери Масажа се Држиме за Спортисти и Премиум Прстен во Форма на Гира 10 кг Рака Тежина

Sportneer Мускулите Ролери Масажа се Држиме за Спортисти и Премиум Прстен во Форма на Гира 10 кг Рака Тежина

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

За разлика од другите, јазот меѓу нашите брзини е специјално дизајниран така што тоа може да се обезбедува на повеќе длабоко ткиво масажа и добивање на олеснување мускулите побрзо.ИЗДРЖЛИВИ & ВИСОК КВАЛИТЕТ Подлабоко Гребени МАТЕРИЈАЛИ : Оваа надградена масажа стап ролери се прави со индустриска сила материјали, полипропилен рачки,TPR Против пролизгување Мат и Челични Цевки Центар Вратило.РАЗНОВРСНА & НАДГРАДИ : Оваа надградена мускулите ролери стап е изграден со цврста кора цевка, и 10 брзини се дизајнирани со упатуваа дизајн.БРЗО ОПОРАВУВАЊЕПОДЛАБОКО ГРЕБЕНИ : Оваа надградена масажа алатка овозможува повеќе длабоко ткиво масажа за нога, телиња, нозете, hamstring, назад, glutes, квадрицепси, рацете, вратот, ишијасот, грбот и рамото.Многу ефикасна за ослободување на болка, како што се шин splints, plantar fasciitis, ишијас, немирни нозе синдром, тенис лактите,итн, за олеснување на болки во мускулите, помош за обновување, намалување на вкочанетост и болка, пред и по вежбање.Тоа е мора да се има дом гира за целиот народ.Удобен Зафат : ви Благодариме на ПВЦ обложени процес и заоблени крива на целото тело, на Sportneer мултифункционален прстен во форма на гира е не се лизга и отпорни на удари, да се обезбеди вашите безбедноста за време на употребата.5 cm јазот помеѓу секоја опрема за поголема флексибилност и да се избегне добивање било влакната фатени на патот. 3-Во-1 Дизајн : одличен комбо на гира, тежина и kettlebell!Без разлика дали тоа е за масти загуба или обликување, овој 3-во-1 нова гира може целосно и длабоко се стимулира мускулите, да ви помогне да се скрши тесни грла и подобрување на обука ефекти.

Параметри на производот