.

Мала Тежина Мали Димензии WiFi Микроскоп Црна Мат Електронска Опрема Еколошки Лесно да се Носат W03500X за Истражување

Мала Тежина Мали Димензии WiFi Микроскоп Црна Мат Електронска Опрема Еколошки Лесно да се Носат W03500X за Истражување

DEN 1735.20

Тековен
Во магацинот.

Зголемување може да се прилагоди континуирано, што е повеќе погоден за употреба.Со мали димензии и мала тежина, лесно да се носат и продавница, може да се задоволат вашите потреби.Широк спектар на апликации, може да се користат за експерименти и истражувања, итн.Со сигурен перформанси и флексибилни функционирање, лесен за употреба и експеримент.Овој производ може да биде поврзан уреди како што се компјутери или мобилни телефони преку WIFI да се постигне безжична операција.Функција : 1. Со сигурен перформанси и флексибилни функционирање, лесен за употреба и experiment2. Зголемување може да се прилагоди континуирано, која е полесно да use3. Овој производ може да биде поврзан уреди како што се компјутери или мобилни телефони преку WIFI да се постигне безжична operation4. Со мали димензии и мала тежина, лесно да се носат и продавница, може да ги исполни вашите needs5. Широк спектар на апликации, може да се користат за експерименти и истражувања, итн.Спецификација : Предмет Тип : WIFI Microscope Sensor : 300,000 interpolation 2 million Main Контрола Чип : Посветена главната контрола 24 Bit DSPMagnification : 0-500 XPhoto/Видео : Support Auxiliary Извор на Светлина : Бели LED светло source Static Резолуција : 1600x1200 Image Резолуција : 1600x1200 Optical Зум : Прирачник за допирање zoom Digital Зум : Поддршка 5 XSupport Систем : За 4.0 или погоре, за IOS 8.0 или above Battery : 1400 m Ah литиум battery Battery Модел : 102548 Charging Време : 5 hours Working Време : 2.5 hours Charging Напојување : Micro-USB (5 V DC)Производ во Боја : Black Body Димензии : Должина : Околу. 160mm / 6.3 in Outer Дијаметар : Прибл. 33mm / 1.3 in Package Листа : 1 x WIFI Microscope1 x Кабел за Податоци.

Параметри на производот