.

Norbi Миленичиња Куче Обука Притиснете Бел Интерактивни Милениче Звучна Играчка Повик Ringings

Norbi Миленичиња Куче Обука Притиснете Бел Интерактивни Милениче Звучна Играчка Повик Ringings

DEN 1977.60

Тековен
Во магацинот.

Направени од високо-квалитетни пластични, тоа е издржлив и носат-отпорни, има долг животен век.Тоа е лесен за употреба, без потреба да се инсталира и вие само треба да го ставите на било каква рамна места и се учат на вашето домашно милениче да се погоди бел.За домашни миленици, тоа може да биде за обука бел за медиокритет или добар интерактивни играчка.Тоа може да се користи како биро сигналните ѕвона за продавници, ресторани, бар и хотел.Тоа донесува солидна боја, дизајн и постојат 5 избори.Опис на производот : Предмет Тип : Пет Притиснете Bell Material : Plastic Color : Жолта,Виолетова,Црвена,Зелена,Blue Diameter : 7.2 cm Height : 5cm Package Вклучуваат : 1 x милениче toy Notes : 1. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои.2. Поради екран разлика, боја може да биде малку поинаква од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.3. 1.00 cm=0.39".

Параметри на производот