.

Каролина Пораби Универзитетот на Оклахома Sooners Кожа Rucksack Тен Westbridge Ранец

Каролина Пораби Универзитетот на Оклахома Sooners Кожа Rucksack Тен Westbridge Ранец

DEN 508.80

Тековен
Во магацинот.

Една Големина.Вистински Westbridge Кожа.Жените. 22" Коњак Ремени.Внатрешни работи Zippered Џеб и 2 Gusseted Џебови.Оклахома Sooners Две-Тон Црна и Коњак Вистински Westbridge Кожа Tote Торба.Класични шик со удар, оваа сите-кожа две-тон Оклахома класичен tote чантата секогаш ќе биде со стил.Црна Westbridge кожа tote торба со 22" коњак ремени карактеристики надворешен zippered затворање, ентериер zippered џеб и две gusseted џебови.Оваа beatufil Sooners tote торба доаѓа со nonwoven прашина маска дизајниран со drawstring затворање за да го задржи надвор прашина и нечистотија.ОУ.

Параметри на производот