.

2 Парчиња Работи Капа со Копче и Sweatband Симпатична Dachshund Со Пеперутка На Својот Нос Главата Коса Опфаќа Унисекс Еластична Врска Назад Капи

2 Парчиња Работи Капа со Копче и Sweatband Симпатична Dachshund Со Пеперутка На Својот Нос Главата Коса Опфаќа

DEN 239.52

Тековен
Во магацинот.

На прилагодливи работи капи се дизајнирани со копчиња да се поправи уво ремени, намалување на уво болка и притисок на носење на лицето додатоци за долго време.Оваа капа е одличен еластичен завој на грб и копчето дизајн, можете да едноставно се приспособат на стегање да се вклопи во различни главата облици и типови коса на мажите и жените.Печатени со убави модели, што ги прави да изгледаат слатко и привлечна, лесна за да одговара со вашата дневна облека и костими работат.На прилагодливи bouffant капа доаѓа со еластична бенд и назад алкохол, погоден за мажите и жените. ❷Ease уво болка : нашата симпатична печатени главата коса опфаќа имаат 2 копчиња на двете страни, која може да помогне да се спречи уво замор за луѓето кои треба да се носат лицето-покривање за долго време ❸Each gourd облик вратоврска назад шапка е дизајниран со вграден-во sweatband внатрешноста на челото, тоа може да се задржи во кул и удобно користење искуство ❹The gourd во облик на ззп може да помогне да се поправи фризурата, да ги задржи на косата чиста и сува, погоден за салата, готвач, лицето се грижи, насловна заштита, готвење, нуди многу помогне во секојдневниот живот.Прилагодливи тај-назад капи се направени на квалитет на ткаенина, дише, пријатен на вашата кожа, лесно да се стави на и полетување.Тие се перат, тие се тешко да се добие деформација и бои нема да избледи лесно, погодни за долготрајна употреба.Повеќе Карактеристики ❶One големина за повеќето луѓе : шарени печатени хаубата капи се погодни за повеќето жени и мажи со долга или кратка коса.

Параметри на производот