.

Filtrete 20x25x1, AC Печка Филтер за Воздух, MPR 2800, Здрав начин на Живот Ultrafine Честички Намалување, 2-Pack (точните димензии 19.719 x 24.688 x 0.78)

Filtrete 20x25x1, AC Печка Филтер за Воздух, MPR 2800, Здрав начин на Живот Ultrafine Честички Намалување, 2-Pack

DEN 1511.76

Тековен
Во магацинот.

Filtrete Премиум Алерген & Ultrafine Честички Филтри за Воздух помогне да се фати несакани честички од вашето домаќинство воздухот, придонесува за почиста, новак дома environment.Помогне да се создаде почист, поздрав, и новак домашна средина со зафаќање на несакани честички од вашето домаќинство воздух.НАЈДЕТЕ ВАШАТА ГОЛЕМИНА : 2800 MPR достапен во 4 in.

Параметри на производот