.

Сина Коса AlpacaDiaper Торба Ранец со Менување Пелена Кеси за Девојки, Момчиња, девојки Пелена Торба со Мама Торба

Сина Коса AlpacaDiaper Торба Ранец со Менување Пелена Кеси за Девојки, Момчиња, девојки Пелена Торба со Мама

DEN 983.52

Тековен
Во магацинот.

На пелена торба доаѓа со 24/7 Email Клиент Сервис.Зошто Изборот На Нас? ✅ лесни, водоотпорен и носат-отпорни, ✅ Елегантни и елегантен изглед, без губење на модата ✅ Голем капацитет за сместување на различни предмети ✅ Разноврсна џебови ✅ Може да се користи како ранец, рачна ташна или во прилог на вашиот шетач ✅ Пари гаранција за враќање на Пакетот Вклучува 1 x Пелена Торба Ранец. 2 x Странични Џебови За Брише, Чадор, Шише, Итн.Без брзање и без неред на начин на патување, на шопинг, итн.Унисекс боја ќе им овозможи на татко и мајка да го користите.Тоа не е само една пелена торба кога вашите деца се само мали бебиња, но исто така сестрано како bookbag кога бебиња растат, да се патува ранец за семејство со нови мама и тато подароци, туш подароци, Нова година подароци за жена или бремени пријатели итн. 1 x Пред Патент Џеб За Крпи, Итн.(Соодветен простор големина) : 1 x Главниот Пространа Оддел За Облека, Млеко, Пелена Итн.Со Помош На Армирано-Отклонување На Рамо, Рака И да се Справи, На Мама Торба Има Подолг Живот. (Совршен Подарок Идеи за Девојки и Момчиња Мажи, Татко ми и Мајка ми)Ова Е Стилски И Голем капацитет Пелена Торба.

Параметри на производот