.

Wallniture Вести Ѕид Полица со 8 Куки за Бесење Палта, Дрво Грб Рек & e-Mail Организаторот за Entryway Farmhouse Оркестарот, Орев

Wallniture Вести Ѕид Полица со 8 Куки за Бесење Палта, Дрво Грб Рек & e-Mail Организаторот за Entryway Farmhouse

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Вести ѕид виси полица со куки може да дејствува како кујната провизии организација и единица за складирање!Можете да ги зачувувате вашите готвачите при користење на куките како кујна utensil држачот.Вешта Ѕид Куки : Wallniture Вести entryway организација и складирање полица доаѓа со 4 пред куки, и 2 двокреветни куки на двете страни, што го прави вкупно 8 трајни куки за бесење палта, копчиња, чанти, капи, куче leashes, и повеќе.

Параметри на производот